صفحه اصلی
مهندسی مکانیک
کلاسهای دپارتمان
آزمونهای آزمایشی
منابع و مشاوره
سوالات متداول
دانلود رایگان
نمایندگی ها
سبد خرید
درباره ما

دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک بینش

ائتلاف برترین اساتید کشور در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک

با توجه به نیاز روزافزون جامعه به تحصیلات تکمیلی، و نیاز به خدمات آموزشی در حوزه‌های تخصصی، و خلاء محسوس خدمات تحصیلات تکمیلی مناسب در زمینه مهندسی مکانیک، دپارتمان مهندسی مکانیک برای پاسخگویی به این نیاز شکل گرفت. در صدر اهداف این دپارتمان ارائه خدمات با کیفیت در خدمات مکمل آموزش عالی مهندسی مکانیک برای موفقیت دانشجویان و دانش آموختگان کشور است. از نقاط قوت اصلی این دپارتمان ارتباط مستمر با اساتید برتر، دانشجویان نخبه و برتر و دانشکده‌های قطب در این حوزه و تمرکز در حوزه‌ی مهندسی مکانیک است.

نکات قابل توجه در مورد دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک:

1- دپارتمان قوی ترین مرکز برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری مهندسی مکانیک در کشور است، از موارد تایید کننده این مطلب، تمرکز خاص این دپارتمان به صورت تخصصی بر روی رشته مهندسی مکانیک می باشد.

2- کادر اساتید دپارتمان در دوره های آمادگی ارشد و دروه های جنبی مهندسی مکانیک، از قوی ترین اساتید فعال در زمینه مهندسی مکانیک کشور هستند، که افتخارات فراوانی را در زمینه های آموزشی و پژوهشی کسب نموده اند و خودشان از رتبه های برتر کنکورهای سال های گذشته بودند.

3- آزمون های آزمایشی دپارتمان در رشته مهندسی مکانیک از بالاترین و قوی ترین جامعه آماری واقعی همزمان با بالاترین کیفیت برخوردار است.

 

 مدیر علمی دپارتمان تخصصی مهندسی مکانیک:

      ·         استاد مرتضی صفری فرد


مشاوران ارشد آموزشی دپارتمان:

           مهندس امیرمهدی خوانقی

     مهندس میلاد نصیری

 

 

هر جا که اراده ای، هست... راهی هم هست...

 

دپارتمان تخصصی و جامع مهندسی مکانیک

اولین مرکز تخصصی برگزار کننده دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی مکانیک در ایران